baskayerebakma.com

Hakkımızda


Türkiye’nin Lider Moda Sitesi

Baskayerebakma.com , en çok aranan marka  için ulaşılabilir yapma hedefiyle Mart 2015’da yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren modaya öncülük ederek, bu doğrultuda Türk Tasarımcılara destek olma misyonu ile bir çok  ürününü internette satışa sunan ilk site oldu.

Güvenli Alışveriş

Baskayerebakma.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Baskayerebakma.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan yeşil bar sertifikasını Türkiye’de ilk alan sitelerden biri olduğu gibi, aynı güvenlik sistemine sahip Facebook e-mağazası ve Instagram e-magazası üyelerine Facebook’tan çıkmadan alışveriş kolaylığı sağlamaktadır.

Kalite ve Orijinallik Garantisi

Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında baskayerebakma.com’a özel geliştirilmiş T29 testi ile, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan baskayerebakma.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi, ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Twitter, Instagram ,Google + kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

www.baskayerebakma.com